Výstavy šperků? Nejsou moc v ČR k vidění, a to je škoda….

Protože stříbro podpoří krásu každé ženy. Milujete módy? Vyznáte se v ní? Rádi se oblékáte do vybraných kousků oblečení a ladíte k nim doplňky a šperky? Pak jistě víte, že věcí ze stříbra není nikdy dost. Obzvláště šperků. Co si kupujete nejčastěji? Zamyslete se. Je to malé, skladné, mnoha barev, tvarů a různé kvality. Řeč je o náušnicích.

Ženy jsou jimi zdobeny již od miminek a následně je většina žen nosí zbytek svého života. Jejich počty se většinou v každé domácnosti počítají ne na kusy, ale na desítky kusů.

Ty, které si dají záležet na svém vzhledu a na tom, jak působí na lidi, už znají své přednosti a proporce. Ví, jaký typ obličeje mají a co přesně, jim bude slušet. V obchodě jdou cíleně po určitých kusech zboží a nestává se jim, že by udělali módní botu. Takové ženy, a nejen ony, si rády potrpí na kvalitní klenoty. A stříbrné náušnice mezi ně určitě patří.

Čím stříbro vylepšit

Jsou lehké, mají dlouho životnost a drží stálou barvu. Pokud však chcete vyčnívat z davu, zazářit na kdejaké akci a společenské události, vybavte se šperky s kameny. Jestli se bude jednat o Swarovski element nebo o zirkony už ponecháme čistě na vás.

Swarovski element – v kombinaci se stříbrem vytvářejí pozoruhodný klenot. Jejich jasná záře je typická pro toto slavné jméno. Pokud si zakoupíte náušnice právě v tomto stylu, budete vlastnit šperk s nadčasovým designem.

Zirkony – jsou minerály těžené v Thajsku a na Srí Lance. Jsou broušeny do oválných a kulatých tvarů a dokonale lámou světlo. Proto jsou ve šperkařství tak oblíbené. Nejlépe vyniknou v řadách za sebou či v jiném větším počtu. Nejčastěji se používají čiré barvy. Existují však v široké paletě barev.

Podle zlatníků vás musí šperk něčím oslovit. Musíte se tzv. zamilovat na první pohled. Jinak jej nebudete nosit s radostí. A hlavně, o takovou cennost budete i s láskou pečovat.